Borina Yacht Club

Adres: Kız Kumu No: 66/1 Orhaniye Köyü, Marmaris / Muğla    Bilgi & Rezervasyon: +90 (252) 487 1020

Odalarımız

LODOS

Lodos

Odalarımız ahşap bungalow evleridir. Lodos isimli odamız 2 tek kişilik yataklıdır, isteğe göre ek yatak konulabilir. Odamız deniz, dağ ve ada manzaralı olup verandası mevcuttur. Klima, fön makinesi, 24 saat sıcak su ve kablosuz internet mevcuttur. Tesisimizde arıtılmış su sistemi olup kendinizi rahat ve güvende hissedebilirsiniz.

Fiyat Sorunuz
1 gece/oda
Detaylar

POYRAZ

Poyraz

Odalarımız ahşap bungalow evleridir. Poyraz isimli odamız çift kişilik yataklıdır, isteğe göre ek yatak konulabilir. Odamız deniz, dağ ve ada manzaralı olup verandası mevcuttur. Klima, fön makinesi, 24 saat sıcak su ve kablosuz internet mevcuttur. Tesisimizde arıtılmış su sistemi olup kendinizi rahat ve güvende hissedebilirsiniz.

Fiyat Sorunuz
1 gece/oda
Detaylar

KARAYEL

Karayel

Odalarımız ahşap bungalow evleridir. Karayel isimli odamız suit oda olup çift kişilik yatak ve 2 tek kişilik yataklıdır. Odamız deniz, dağ ve ada manzaralı olup geniş bir verandaya sahiptir. Klima, fön makinesi, 24 saat sıcak su ve kablosuz internet mevcuttur. Tesisimizde arıtılmış su sistemi olup kendinizi rahat ve güvende hissedebilirsiniz.

Fiyat Sorunuz
1 gece/oda
Detaylar

DOĞU

Doğu

Odalarımız ahşap bungalow evleridir. Doğu isimli odamız çift kişilik yataklıdır, isteğe göre ek yatak konulabilir. Odamız deniz, dağ ve ada manzaralıdır. Klima, fön makinesi, 24 saat sıcak su ve kablosuz internet mevcuttur. Tesisimizde arıtılmış su sistemi olup kendinizi rahat ve güvende hissedebilirsiniz.

Fiyat Sorunuz
1 gece/oda
Detaylar

BATI

Batı

Odalarımız ahşap bungalow evleridir. Batı isimli odamız çift kişilik yataklıdır, isteğe göre ek yatak konulabilir. Odamız deniz, dağ ve ada manzaralıdır. Klima, fön makinesi, 24 saat sıcak su ve kablosuz internet mevcuttur. Tesisimizde arıtılmış su sistemi olup kendinizi rahat ve güvende hissedebilirsiniz.

Fiyat Sorunuz
1 gece/oda
Detaylar